Konkurs z okazji Dnia Ziemi7 maja 2019

29 kwietnia 2019 roku w przedszkolu EkoSkrzat odbył się finał konkursu recytatorsko-plastycznego „Zwierzę z planety Ziemia” w ramach Dnia Ziemi. Celem konkursu było między innymi wzbogacenie wiedzy przyrodniczej, integrowanie się dzieci i rodziców podczas wykonywania prac, uwrażliwienie na piękno otaczającego świata. W konkursie wzięło udział 12 uczestników z każdej grupy wiekowej, a towarzyszyła im licznie zgromadzona widownia. O godzinie 15:00 zaczęły się występy małych artystów podczas, których można było usłyszeć przepiękne wykonania utworów literackich. Dzieci wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach. W przerwie zaplanowanej na obrady jury dzieci uczestniczyły w quizie o zwierzętach. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani dyplomami i upominkami. Konkurs dostarczył dzieciom wielu wrażeń i przeżyć a przede wszystkim dobrej zabawy. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i ich rodzicom pomysłowości oraz ogromnego wkładu twórczego. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zapraszamy do galerii.